Alanında tecrübeli Makine ve Elektrik Elektronik Mühendisi kadrosuyla sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Meta Periyodik Kontrol ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. tarafsız ve bağımsız bir A Tipi Muayene Kuruluşudur.

  Meta Periyodik, müşterilerine risk yönetim stratejileri için sürdürülebilir ve ölçülebilir katma değer yaratmayı hedeflemektedir. Bu sürdürülebilir yaklaşım ile tarafsız ve bağımsız bir şekilde belgelendirme, uygunluk değerlendirmesi, test ve muayene alanında profesyonel ve yenilikçi hizmetler sunmak temel ilkemizdir. Bu hizmetler ile toplumun kalite, güvenlik ve yaşama gücüne katkıda bulunma bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Stratejimiz; müşteri odaklı olup, mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin taleplerini, ihtiyaçlarını ve önerilerini dikkate alıp değerlendiren bir hizmet anlayışına sahip olmaktır. İleri görüşlü, aktif, özgüveni yüksek, kendine ve işine saygılı çalışanlar ile takım ruhunu benimsemiş bir çalışma ortamı ile müşterilerimize hizmetler sunmaktayız.